خانه / اخبار / قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹

قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹

قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش آموزش و پرورش از ارسال و توزیع حدود ۵۷ هزار جلد کتاب برای استان‌های مازندران، گلستان، لرستان و فارس خبر داد.

علی باقرزاده صبح امروز در یک برنامه تلویزیونی درباره نحوه خرید کتب درسی در سال جدید گفت : «متقاضیان برای ثبت نام کتب درسی جدید سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹ ، لازم است وارده سایت مربوطه شوند و در آنجا راهنمای ثبت نام وجود دارد. این افراد می‌توانند کد ملی یا سریال شناسنامه شان را وارد کرده، استان، شهرستان، مدرسه و پایه مدنظر را انتخاب کنند و کتاب‌هایشان را سفارش دهند. همچنین قرار است اپلیکیشن موبایل این سامانه هم به زودی بر روی سایت قرار گیرد که در این صورت افراد می‌توانند در گوشی‌های همراه خود این برنامه را دانلود و نسبت به سفارش کتاب درسی خود اقدام کنند.»

او ادامه داد: «سازمان پژوهش با حمایت‌های دولت شرایطی را فراهم کرده است تا شاهد حداقل افزایش نرخ کتاب باشیم. در دوره ابتدایی و متوسطه اول حداکثر افزایش قیمت کتاب در حد ۱۰ درصد، در متوسطه دوم به دلیل پایین بودن تیراژ کتاب‌ها تا حدود ۱۶ و ۱۷ درصد با افزایش وجه نسبت به سال گذشته مواجه هستیم.»

                                              قیمت کتب درسی سال تحصیلی ۹۸ ـ ۹۹

او با اشاره به اینکه مرحله اول ثبت‌نام کتب درسی تا ۲۰ خرداد است گفت: «مرحله دوم ثبت‌نام‌ها از اول مرداد تا ۱۶ شهریور ادامه دارد که امکان اصلاخ سفارش را در اختیار متقاضی قرار می دهد. همچنین تا ۲۰ شهریورماه کتاب‌ها را به مناطق تحویل می‌دهیم و مناطق و شهرستان‌ها موظفند تا ۲۷ شهریور ماه کتاب‌ها را به مدارس تحویل دهند و مدیر مدرسه از بخشنامه‌های ارسال شده در جریان است که کتاب‌ها را تحویل بگیرد.»

۵۲ درصد کنکوری های ۹۸ نظام جدیدن
خواندن

درباره ی علیرضا صفرزاده

علیرضا صفرزاده
یه عاشق برنامه نویسی. من و لپ تاپم شما همه!

مطلب پیشنهادی

آمار نهایی ثبت نام کنکور ۹۸

سلام‌ به تمامی نیمکتی های عزیز جمعیت نهایی ثبت نام کنندگان کنکور ۹۸ به شرح‌زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *